25 Nisan 2019 Perşembe

Göçeri Hastahanesi açıldı (Fotoğraflı)

Kahta'ya bağlı Akıncılar Beldesine yapılan Göçeri Devlet Hastanesi hizmete açıldı.
     Hizmete açılan hastane, Akıncılar beldesi ve çevre köylerde yaşayan 22 bin insana sağlık hizmeti verecek.
     Adıyaman İl Sağlık Müdür Yardımcısı Nurettin Karakayalı, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Müdürü Osman Aydın ve Kahta İlçesi Sağlık Grup Başkanı ve Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. İlyas Öner, hastanede incelemelerde bulundu.
     2010 yılında inşaatına başlanan 10 yataklı Göçeri Devlet Hastanesi'nin inşaatının 2 milyon 800 bin TL'ye mal olduğunu belirten yetkililer, iç tefrişatıyla birlikte bu rakamın 4 milyon TL'yi bulduğunu kaydettiler.
     Hastanenin önemli bir bölgeye yapıldığını kaydeden İl Sağlık Müdür Yardımcısı Nurettin Karakayalı, hizmete giren hastanenin bölge insanına en iyi sağlık hizmeti vereceğini ifade etti.
     (İKA-ŞMÖ-ST)

Yorum Gönder

Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad :
Yorumunuz :
 
  • ali

    bravvo mesut abi diline yüreğine sağlık işi özetlemişsin yerden göğe kadar haklısın doğruları dahada eksik yazmışsın bu neydi ya dedigin gibi medyada daha bu bahsettiğin asalaklar temizlenmediği sürede medya çalışanlarına işte bahsettiğiniz göz ile bakılacaktır at arabacısından.bekciden .sıfır diyemiyenden iki lafı bir araya getirmekte zorlanan kişiden.kaısının sözüyle bu meslekte zoraki bulunandan .girdiği yerde itici görntü verenden basın çalışanımı olur seviyesiz kültürsüz aba zommalak nekadar insan varsa sizin meslekte abişu cemiyetlerinizi daha faal hale getirin lütfen daha düzgün daha kibar eleman yetiştirin onlara egitim verin diksiyon kurslarına gönderin yatırımlarınızı insanada yapın sizi yazınızdan dolayı kutluyorum başarılar diliyorum
  • Web Site