19 Nisan 2019 Cuma

Haber 7 yazarları evliliği konuştu

Her ayın 7’sinde gerçekleştirilmesi planlanan Haber 7 Yazarlar buluşmasının ikincisi bugün gerçekleşti.

Zeytinburnu Sur Restoran’da bir araya gelen Haber 7 yazarları birlirlerini tanımanın yanı sıra oldukça hararetli tartışmalara da girdi.

YAVUZ NUFEL'İN KİTABI HEDİYE EDİLDİ

Yaklaşık 25 yazarın katıldığı kahvaltıda yazarlara kahvaltı sonrası, Haber 7 yazarı Yavuz Nufel’in 'Zer mi? Hiç Mi?' Kitabı hediye edildi.

Yazarların kendilerini tanıttığı kısımda, kendini ‘İlişki ve evlilik uzmanı’ olarak tanıtan Yrd. Doç. Dr. Muhsin Yılmazçoban, günün en hareretli konularından birini de ateşlemiş oldu.

CİNSEL KÜLTÜR EĞİTİMİ VERİLMELİ

Yazarlar evlilik kurumu, çöken evlilikler, aile yapısı üzerine hararetli bir tartışmaya girdi. Mehmet Ali Bulut, ‘Gençler evlenirken neye adım attığını bilmiyorlar’ derken, Muhsin Yılmazçoban da ‘Milli Eğitim Bakanlığı cinsel kültür eğitimi vermeli’ önerisinde bulundu.

Kahvaltı boyunca aile yaşamından medya dünyasına birçok konu konuşuldu.

Haber7

Haber Kaynağı : Haber7.com

Yorum Gönder

Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad :
Yorumunuz :
 
  • ragıp

    mesut bey sizi kutlarım siyasi beklentiler yazmaya başlamışsınız seçmenler kimi seçecekller kimlere oy verecekler bilmeler gerekir lütfen gerçekleri yazın sizin dogruları yazacağınızdan şüphemiz yok kimseden çekinmeyin eski bel bşk hk eksik yazmışsınız mekkede dua ederken yanında bir uşaklı varmış ona söylemiş rabbime bana belediye başkanlıgını nasip ettin inşallah millet vekilliğinide gösterirsin diye dua ediyorum demiş yanındaki uşaklıda sen önce ben bu belediyeyi nasıl kaybettirdim akpartililer beni affetsinler diye dua etmen gerekir demiş hilmi beyle aranız düzeldi galiba bakıyorum hayir dualari filan adami neredeyse uçuracaksin bu liste böyle kalmaz eklenenler olur yazin güzel olmuş tebrik ederim
  • Web Site