19 Nisan 2019 Cuma

Serdar, başarılarının sırrını anlattı

Fenerbahçe Televizyonu'na yaptığı açıklamaları kulübün internet sitesinde de yayınlanan Serdar, sakatlığının durumuyla ilgili bilgiler verip, ilk 5 hafta sonunda ligdeki konumlarını değerlendirdi.

Sezonun kendisi açısından iyi başlamadığını, 3 ay içinde iki sakatlık yaşadığını anlatan Fenerbahçeli futbolcu, şu an iyi durumda olduğunu ve önümüzdeki hafta takımla birlikte çalışmalara başlamayı temenni ettiğini kaydetti.

Takım içi rekabetin başarıyı getireceğini vurgulayan Serdar, ''Burası Fenerbahçe ve biz kendi içimizde birbirimizle rekabet ediyoruz. Rekabet bizim takımımızda başarıyı getirir. Bekir, Bilica, Yobo, hepsi çok kaliteli oyuncular. Fenerbahçe'nin sahip olduğu her futbolcuya ihtiyacı var ve bir gün hepimize şans gelecek'' ifadelerini kullandı. 

Sakatlıklar nedeniyle lige eksik başladıklarını ancak buna rağmen, diğer oyuncuların eksiklerin yerini iyi doldurduğunu ifade eden Serdar, Türk futbolunun yaşadığı hassas döneme ilişkin olarak da şunları kaydetti:

''Elimizden geleni yaparak 5 maçta 4 galibiyet aldık. Namağlup gidiyoruz. Takımımızın durumu gayet iyi ve inşallah hep böyle devam ederiz. Sezon başında kimse bunu beklemiyordu ancak biz bu düşünceleri tersine çıkardık. Kenetlendik, takım olduk. Takımda ilk 11'de yer alan almayan, sakatlık yaşayan fark etmeksizin herkes elinden geleni yapıyor. Sistemimiz oturdu, hepimiz adapte olduk.

Olaylar çoğu kişiyi futboldan soğuttu. İnsanları statlara çekebilmek, futbolu yeniden yukarı çekmek için iyi futbol oynamamız gerekiyor ve biz de bunu yapmaya çalışıyoruz. Zamanla bunu daha iyi yapacağımıza da inanıyorum. Gerçi Fenerbahçe olarak bu durumdan şikayetimiz yok. Taraftarlarımız bizim stadımızı her zaman dolduruyorlar, deplasman, iç saha fark etmeksizin her maçta yanımızda oluyorlar. Ancak lig kalitesi açısından diğer takımların da taraftarlarının statlarda olması gerekiyor.''

AA

Haber Kaynağı : Haber7.com

Yorum Gönder

Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad :
Yorumunuz :
 
  • hakan

    h.hilo alamanyaya gidecekmiş ortakların karşısına hangi yüzle çıkacak bu adam şirketi batırmanın eşiğine nasıl getirdigini anlatsın gurbetciler bıyıklarını yolabilirler dikkat etsin hiç bukadar fuzuli harcama olmamıştı yazık kendisi nekadar maaş alıyor halk bankasından kovulan müdüre nekadar maaş ödüyor bi açıklasın bakalım babasının şirketi değil orası birgün gellir bu hovardaca harcamaların hesabı sorulur elbet
  • sinan aslan

    dedem bu şirkete paralarını verdi evlatlarıyla arası bozuldu kimse bakmadı denizlide huzur einde kalıyor bu şirketteki yöneticilere gece gündüz beddua ediyor özellikle uluçay ve kadir hoca nasibini alıyor bu yeni yönetim geçen yıl kar payı dağıtacaktı bunlarda yalancı çıktılar dedemi ziyaret etsinler gönlünü alsınlar belki uşağa gelmeye ikna ederler bunlar nasıl olsa yalan söylemeye alışkınlar bir yalan daha söylesinler dedemi kandırsınlar getirsinler
  • Web Site