GÜNCEL:
Vali Demir, Belediye Başkanı Nurullah Cahan'a Makamında Ziyaret Etti
 Vali Salim Demir, Uşak’ta göreve başlaması nedeniyle hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Belediye Başkanı Nurullah Cahan’a iade-i ziyarette bulundu.

 

Uşak Belediye Başkanlığı makam odasında gerçekleşen görüşmede Belediye Başkanı Nurullah Cahan, güzel işler için birlikte çalışmanın önemine değinerek : "Uşak Belediyesi olarak, Valiliğimiz ve İl Özel İdaremiz ile el ele vererek daha güzel bir Uşak'ı inşa edeceğiz. Bu amaç için çalışmalarımız el birliği ile devam edecektir." dedi.

 

Vali Salim Demir yaptığı değerlendirmede : "Uşak ortak paydasında, Uşak'ın geleceği için, Uşak'a kalıcı hizmetler sunmak için el birliğiyle, gönül birliğiyle, iş birliğiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu kapsamda belediyemizin hayata geçirdiği ve halen devam etmekte olan güzel projelerini görmek bizleri mutlu etti. Bundan sonra da Uşak için ne yapmamız gerekiyorsa onu yapmaya talibiz." diye konuştu.

 

Uşak'ın Ege'nin incisi olduğuna inandıklarını dile getiren Vali Demir, devralınan bayrağı ileriye taşıyacaklarını belirtti.

 

Vali Demir konuşmasına şöyle devam etti:

"İnanmak bitirmenin yarısıdır. Azimle, gayretle, ciddiyetle çalışacağız. Kainatta tesadüf yoktur, başarı da tesadüf olamaz. El birliğiyle, disiplinli ve gayretli bir şekilde çalışarak Allah’ın izni ile daha bir çok güzel işler başaracağız."

 

Konuşmaların ardından Vali Salim Demir'e Uşak Belediyesinin yaptığı çalışmalarla ilgili sunum yapıldı.Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner143

Kaplan-1 Uygulamaları Devam Ediyor
Kaplan-1 Uygulamaları Devam Ediyor

Haberi Oku