GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Uşak'ta Trafiği Sahte Polisler Yönetiyor

Uşak'ta Şehir içi trafik Zabıta ekiplerine POLİS YELEĞİ giydirilerek, sahte Trafik polisliği görevi yaptırılıyor.

Üstelik bu olayın yaşandığı yer Trafik Bölge Müdürlüğü'ne sadece 70 metre uzaklıkta ... 

Uşak’ta uzun süredir devam eden karayolu yapımları ve şehir içindeki ana arterlerin trafiğe kısmen kapatılmasından dolayı yaşanan trafik tıkanıklığı Uşaklılar tarafından sert bir dille eleştirilmeye başladı.

Şehir içi trafiği bir türlü düzenleyemeyen Uşak Belediyesi, tonajlı araçların şehir içine girmemesi için bulduğu ilginç yöntemle pes dedirtiyor.

Uşak Belediyesi şehir içinde yaşanan trafik kaosundan kaynaklanan şikayetlerin artması üzerine zabıta ekiplerinin kıyafetlerini değiştirerek TRAFİK POLİSİ ibareli kıyafetler giydirdi.

Zabıta ekiplerine giydirilen trafik polisi elbiseleri ile şehir içinde yaşanan trafik karmaşasının önüne geçmeye çalışan zabıta ekipleri ya da sahte trafik polislerinin trafiği nasıl düzenleyeceği merakla beklenirken, aynı zamanda uygulamanın hukuki olup olmadığı da akla gelen sorular arasında ...

Sahte Trafik Polislerinden Uşak Emniyetinin haberinin olmaması imkansız. Çünkü o yolda günde onlarca emniyet aracı gelip geçiyor. Üstelik Polis elbisesi giymiş zabıta ekiplerini tanımayan da yok. Bu da Polis Elbisesi giymiş sahte polislerden Uşak Emniyetinin haberinin olduğu yönünde değerlendiriliyor. Peki Emniyet Bu Uygulamaya Neden Ses Çıkartmıyor ?

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Yeni KHK ile Uşak'tan ihraçlar var
OHAL kapsamında Resmi Gazete'de yayımlanan 701 sayılı kanun hükmünde kararname ile Uşak'ta görevden...

Haberi Oku