GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Uşak Barosu'nun Yeni Başkanı Gürcan Sağcan Oldu

Uşak Barosu’nun yeni başkanı Avukat Gürcan Sağcan Oldu.

Atatürk Kültür Merkezi’nde Cumartesi ve Pazar günü yapılan Baro Başkanlığı seçimlerinde, 3 aday yarıştı. Avukat Ekrem Erol ve Yahya Büyükdurna ile başkanlık için mücadele eden Gürcan Sağcan, yapılan genel kurulun ardından başkanlık görevine getirildi.

Gürcan Sağcan aldığı 113 oy ile Uşak Barosu’nun yeni başkanı olurken, diğer adaylardan Ekrem Erol 86 oy alırken, Yahya Büyükdurna ise 79 oyda kaldı. 

Seçimin ardından kısa bir açıklama yapan Avukat Gürcan Sağcan, “Uşak barosu avukatları olarak bir seçim sürecini hoşgörü içerisinde tamamladık. Arkadaşlarımız tarafıma güvenerek yetki verdiler. Tüm meslektaşlarımız seçim süreci içersin de , hoşgörü göstererek tarafımızı ağırladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Hep birlikte iyi bir çalışma ortamı yaratarak, dayanışma içerisin de; her gün bir kat daha ağırlaşan meslek sorunlarımızı çözeceğiz inancındayım.

Yönetim Kurulu,Disiplin kurulu, Barolar Birliği delegeliği ve denetim kuruluna secilen arkadaşları kutluyorum. Tüm meslektaşlarıma saygılarımı sunuyorum” dedi.

Sağcan, “Cübbemize ve Cumhuriyetimize sahip çıkacağız” mesajını de verdi. Uşak Barosunda 2 dönemdir başkanlık yapan Baki Kantar bu dönem aday olmamıştı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Yeni KHK ile Uşak'tan ihraçlar var
OHAL kapsamında Resmi Gazete'de yayımlanan 701 sayılı kanun hükmünde kararname ile Uşak'ta görevden...

Haberi Oku