GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Terörü Lanetlediler !
Uşak Üniversitesi Rektörü Sait Çelik, dün akşam saatlerinde İstanbul Beşiktaş'ta meydana gelen ve Polisimizi hedef alan terör saldırısını şiddetle kınadığı belirterek bir mesaj yayınladı.

Rektör Çelik mesajında; "Türkiye'nin istikrarını bozmaya çalışanlar hain oyunlarına devam etmektedirler. Ne zaman ülkemizde bahar havası esmeye başlasa bu hainler ortaya çıkarak kaos ve kargaşa ile yaşanan bahar havasını bozmak için insanlık dışı yöntemler uygulamaktadırlar. Polis, sivil, çocuk demeden insanlığa kıyan bu canilere en güzel cevabı; milletimiz birlik ve beraberliğiyle verecektir. Aziz milletimiz birlik ve beraberlik içerisinde, her zamankinden daha fazla birbirine kenetlenerek hainlere en güzel cevabı verecektir. Türkiye'nin huzur ve istikrarlı yükselişine engel olmayı deneyen ancak başarılı olamayan şer güçler, milletimiz üzerinde oyunlarına devam etmektedirler. Ancak millet olarak en zor, en karanlık günlerden bile her zaman birlik olarak güçlenerek çıktık. İçerdeki ve dışardaki terör grupları ve destekçilerine inat Türkiye, kaosa sürüklenen bir ülke olmayacaktır. Bilsinler ki bu aziz millet mevzu bahis vatan olunca her türlü fedakarlığa her zaman hazırdır. Bu elim saldırıda, şehit olan polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralanan kardeşlerimize de acil şifalar diliyorum." ifadelerine yer verdi.

AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş’da, İstanbul'daki hain terör saldırısıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemizi bölmek için her türlü kötülüğü yapan bu hain terörü, akıttığı kanda boğacağız. Hiçbir hain ve fitne odağı, Türkiye Cumhuriyeti'ni bölemeyecektir" dedi.

İstanbul'daki hain saldırıda şehit olan polis ve sivil vatandaşlar için taziye mesajı veren AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş, " Türkiye Cumhuriyeti Devleti, ülkesi ve milleti ile hainlikte sınır tanımayan ve kandan beslenen şer odaklarına gereken cevabı mutlaka verecek ve akıttıkları kanda boğulacaklardır. İnsanlıktan nasibini alamamış soysuzlar, Türk Silahlı Kuvvetleri ve emniyet güçlerimiz tarafından mutlaka bertaraf edilecektir. İstanbul'daki bu hain saldırıda şehit olan kardeşlerimize Allah'tan rahmet dilerken, onların geride bıraktığı ailelere ve yüce Türk Milletine başsağlığı diliyor, kahpe saldırıda yaralanan kardeşlerimize acil şifalar diliyorum" dedi.

Anahtar Kelimeler
Terörü Lanetlediler !
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Yeni KHK ile Uşak'tan ihraçlar var
OHAL kapsamında Resmi Gazete'de yayımlanan 701 sayılı kanun hükmünde kararname ile Uşak'ta görevden...

Haberi Oku