GÜNCEL:
KHB Genel Sekreteri Yalçın Atlı Gaziantep'e atandı
Uşak'ta 2012 yılından beri KHB Genel Sekreteri olarak görev yapan Dr.  Yalçın Atlı, Gaziantep 24 Aralık Devlet Hastanesi'ne Biyokimya uzmanı olarak atandı.

 

Uşak'a 2012 yılında KHB Genel Sekreteri olarak atanan Dr.  Yalçın Atlı'nın görev yaptığı dönemde Uşak, Türkiye genelinde yapılan sağlık hizmetleri memnuniyeti anketlerinde Türkiye 1.si olmuştu.

 

Atlı görev değişikliğiyle ilgili olarak "Ben bu konuda bir açıklama yapamam. Zamanında devletimiz bize Uşak'ta görev verdi, şimdi Gaziantep'te görevlendirdi. Halkımıza hizmet Hak'ka hizmettir. Devletimiz, büyüklerimiz bize nereyi uygun görmüşse halkımıza hizmet için oraya koşa koşa gideriz" şeklinde konuştu.

 

Uşak ve Uşaklılara selamlarını ileten Atlı, "Uşak'ta 5 yılı aşkın zamandır elimden gelen hizmeti vermeye çalıştım.  Uşak halkı beni sevdi ve takdir etti. Ben de onları çok sevdim.  Tüm Uşaklılara selamlarımı iletin. Bana olan haklarını helal etsinler. Varsa benden yana da helal olsun" Uşak ve Uşaklıları ömrüm boyunca unutmayacağım, dedi.Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner143

Kaplan-1 Uygulamaları Devam Ediyor
Kaplan-1 Uygulamaları Devam Ediyor

Haberi Oku